Cestujeme po ČR

Dovolujeme si Vám představit publikace "Cestujeme po Moravě a Čechách", ve kterých naleznete informace o historii, zajímavostech a současnosti nejen známých měst a obcí, ale i o obcích a místech, která by jste nalezli jen v podrobnějších mapách. Pozornost věnujeme i těm nejmenším vesničkám v celé ČR.
Každá publikace obsahuje jeden kraj, a dále je rozdělena podle okresů, ve kterých jsou prezentace obcí a měst řazena i podle mikroregionů nebo turisticky známých oblastí.
Součástí každé publikace je i soubor map : mapa ČR, cyklostezky a mapa kraje, která je současně i mapou památek..., ale i tipy na výlety v jednotlivých regionech, a to včetně telefonních kontaktů na tyto místa, www stránek apod.. 
Pod jednotlivými prezentacemi obcí a měst naleznete informace o službách a firmách, v těchto místech působících. Nejedná se o inzerci firem, které očekávají velké obchodní kontrakty, ale o informaci široké veřejnosti, že tyto firmy najdou právě v té určité oblasti a zároveň prezentují místo, kde podnikají. Pro služby související s cestovním ruchem je však návratnost investice téměř jistotou.
Naše obchodní a mediální partnery prezentujeme jejich logy na zadní straně obálky každé publikace.
Každoročně jsme se účastnili několika veletrhů a výstav v oblasti cestovního ruchu : Region tour a GO na BVV, Tourism Expo na výstavišti Flóra Olomouc, Dovolená Region na výstavišti Černá louka - Ostrava, Regiony na výstavišti v Lysé nad Labem a ITEP v Plzni

Tyto publikace Vám budou dobrými rádci při výběru kam na výlet či dovolenou a zároveň potěší i mnoho rodáků, či místních obyvatel.
Je zde možnost objednat tyto publikace přímo telefonicky e-mailem nebo pomocí objednávkového formuláře.


Publikace "Cestujeme ..." jsou chráněny ochrannou známkou ( jak na název, tak i na řazení a zpracování) u: Úřad průmyslového vlastnictví , a u Ministerstva kultury ČR.

Děkujeme všem starostkám, starostům, obchodním partnerům, mediálním partnerům a všem příznivcům za spolupráci na vydání těchto publikací.

Vyberte oblast

Cestujemepocr.cz na Facebooku Cestujemepocr.cz